Košarkarji iz Miamija so gostovali pri vodilni ekipi vzhodne konference Torontu in tesno izgubili s 112:115. Najbolj učinkovit igralec v Air Canada Centru je bil Slovenec Goran Dragić, ki je za vročico dosegel 28 točk, štiri podaje in dva skoka, a to ni zadostovalo za zmago.

Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.

Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.
Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj

Video

Dwyane Wade

Dwyane Wade (Foto: AP)

Povratnik v floridsko ekipo Dwyane Wade je dosegel dvojni dvojček (10 točk in 11 podaj), v kanadski zasedbi, ki z izkupičkom 40 zmag in 16 porazov vodi v vzhodni konferenci, pa je bil najbolj učinkovit DeMar DeRozan s 27 točkami.

Vročica je po porazni tretji četrtini, ko je že zaostajala za 17 točk (81:98), v zadnji četrtini zaigrala sijajno in v razburljivi končnici po trojki Wayna Ellingtona znižala na 112:114. V izdihljajih tekme je CJ Miles zadel enega od dveh prostih metov za vodstvo Toronta s 115:112, v zadnjih sekundah pa Josh Richardson ni zadel meta za izenačenje in morebiten podaljšek.

Miami bo v noči na četrtek gostoval v Philadelphii.